Vítejte!

Vážení přátelé,

Rozhodli jste se získat informace o naší instituci nebo našich nabídkách, a tedy i o vašich 
možnostech. Blahopřeji vám k tomuto rozhodnutí a srdečně vás vítám!

Vytvořením naší nové organizace, zapsané od roku 2014 ve švýcarském obchodním rejstříku jako INTERCOOR, byl realizován další zásadní krok v našem strategickém plánování. Sloučením dvou příslušných institucí, „EuroAkad“ (Evropská akademie Curychu/San Gallo) a bývalého „Intercoor Association“, byly všechny myšlenky, vyplývající z pilotních projektů a průzkumu trhu v posledních deseti letech, plně začleněny do naší nové organizace. Tímto způsobem můžeme na jedné straně využít naší desetileté 
zkušenosti a na druhé straně,se těšit na velmi slibnou
a perspektivní budoucnost.

Mezinárodní spolupráce

INTERCOOR působí na všech pěti kontinentech s celou svou strukturou a organizací a pracuje v rámci největší světové sítě, ve spolupráci s vybranými a certifikovanými členy čtyř divizí:

Soukromé členství – Členství sociálních oborů – Obchodní členství – Akademické členství

Všichni členové jsou vázáni našimi kompetenčními standardy (CIQ), které vám umožní poskytnout standardní, transparentní a jasně srozumitelné nabídky na nejvyšší úrovni, kvality a kompetencí. „CIQ“ = Certifikace mezinárodní kvalifikace „Usilovně pracujeme na překladu našich webových stránek do vašeho rodného jazyka!„

Milan Sedmik
Managing Director

Váš národní jazyk

Pro lepší pochopení celé naší nabídky spolupracujeme s licenčními partnery a vybranými agenturami z mnoha zemí světa. Chceme vám nabídnout celou škálu našich nabídek, v sídle vaší země, ve vašem rodném jazyce, s ohledem na vaše národní práva a spotřebitelské zvyklosti. Proto usilovně pracujeme na překladu našich nabídek do všech národních jazyků, včetně vašeho! Vzhledem k velkému počtu zemí a národních jazyků, překlad do vašeho jazyka stále vyžaduje čas. Tímto vás žádáme o pochopení a trpělivost.

S radostí vás zveme, abyste prozatím navštívili naší domovskou stránku v Německé verzi, nebo kontaktovali místní agenturu ve vaší zemi, ve vašem národním jazyce.

Náš laskavý konzultační tým v Curychu vám je k dispozici v následujících jazycích: Němčina – Angličtina – Francouzština a Italština. Níže naleznete všechny naše CIQ agentury a kompetentní poradce ve vaší zemi, ve vašem národním jazyce.

Velice vám děkuji za váš zájem!